Activity

 • Roman Velasquez posted an update 4 months, 4 weeks ago

  به همین علت میکروبلیدینگ به‌ عنوان روشی کمتر تهاجمی برای ایجاد طراحی طبيعی ابروها به شمار می‌ رود. بنا به دلایل توضیح داده شده، در میکروبلیدینگ امکان خطا وجود دارد. ترمیم‌ های بعدی بسته به نوع پوست مشتری و عوامل دیگر ۱۲ تا ۱۸ ماه پس از آن انجام می ‌شوند. عموما میکروبلیدینگ ابرو برای افراد با پوست چرب دوام کمتری دارد.

  با استفاده از این جدول می‌توانید رنگدانه مناسبی برای میکروبلیدینگ ابروی خود انتخاب کنید. در میکروبلیدینگ از ۱۰ تا ۱۸ سوزن ظریف که در اندازه و شکل‌های متفاوتی وجود دارند استفاده می‌شود. رنگدانه مورد نظر با استفاده از سوزن و ابزاری کوچک به‌ نام میکروبلید به درون پوست تزریق می‌شود. سوزن‌هایی که در میکروبلیدینگ استفاده می‌شوند، یو-شکل، منحنی، صاف، گرد و دو ردیفه هستند که بنابه نیاز یکی از آنها به‌کار برده می‌شود.

  همه آن‌ها دستی انجام می‌شوند و به منظور تغییر رنگ، حجم و فرم ابرو می‌باشد. فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ تا حدی به هم نزدیک هستند و تفاوت اساسی در جزییاتی همچون متریال استفاده شده در آن‎‌ها است. این‌ها تکنیک‌هایی نیمه دائمی و دستی در اصلاح فرم ابرو هستند. وقتی پوست ناحیه ابرو بهبود یافت، می‌توانید از ابروهایتان با استفاده از ضد‌ آفتاب‌ها از نور خورشید محافظت کنید تا رنگدانه‌های استفاده شده کم‌رنگ نشوند. برخی از افراد ۴ تا ۸ هفته پس از میکروبلیدینگ، آن را تجدید می‌کنند تا از دوام آن مطمئن شوند.

  میکرو ابرو از جوهر به‌جای رنگدانه، تفاوت اصلی این دو روش است. میکروپیگمنتیشن همان قاب و سایه است که بادستگاه تاتوو انواع مختلف سوزن تاتو انجام می‌شود. در این حالت طرحِ متناسب با چهره مشتری، روی پوست تاتو می‌شود. در این تکنیک رنگ در حد وسط لایه دوم تا سوم پوست کاشت می‌گردد به همین دلیل طول عمر و ماندگاری حدود یک الی دو سال دارد.

  وی همچنین فروشگاه فی را بنا نهاد و انواع محصولات مربوطه را تولید نمود. در این متد، بجای تاتو قاب و سایه و نمود مصنوعی، از طراحی خطوط بسیار ظریف درست شبیه تارهای طبیعی ابرو با استفاده از الگوهای مشخص بهره گرفته شده است. میکروبلیدینگ جلوه‌ای کاملاً طبیعی و زیبا دارد و عدم تقارن ابروها را نیز بخوبی رفع می‌نماید.

  مزیت میکروبلیدینگ در برابر روش‌های دیگر خالکوبی این است که با چند جلسه لیزردرمانی می‌توان ابروی میکروبلیدینگ‌شده را کاملا پاک کرد. اما در این روش همراه با خالکوبی موهای ابروهایتان هم برداشته می‌شوند. موضوع دیگری که درباره میکروبلیدینگ باید بدانید این است که معمولا ۴ تا ۶ هفته بعد از انجام کار می‌توانید یا باید بار دیگر به متخصص‌تان مراجعه کنید و اصلاحاتی روی ابروهایتان انجام دهد. درضمن به یاد داشته باشید، اگر میکروبلیدینگ به‌درستی انجام نشود، نمی‌توان به‌راحتی آن را اصلاح کرد. در صورت این اتفاق مجبور به صرف هزینه‌های اضافی برای بهبود ظاهر ابروهای خود می‌شوید. بنابراین بهتر است برای اطمینان از انجام صحیح میکروبلیدینگ، مراکزی که این خدمات را ارائه می‌دهند و متخصص زیبایی که قرار است کار میکروبلیدینگ را انجام دهد، بررسی کنید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

  میکروبلیدینگ با بی حسی و بدون درد انجام می شود و از وسایل های یک بار مصرف حین کار مانند سرم شستشو ، پد استریل، کالرپاتس استریل ، دستکش استریل و … در قالب کیف بهداشتی استفاده می شود. در پاسخ به سوال اساسی هاشور ابرو چیست باید بگوییم که روشی نیمه دائمی در اصلاح فرم ابرو است که شما را به داشتن ابروهای متناسب چهره‌تان نزدیک می‌کند. در این روش با تزریق رنگدانه‌هایی به زیرپوست می‌توانید مدل مناسب را پیاده‌سازی کنید. رنگدانه‌ها با ابزار خاصی که دارای یک ردیف از چند سوزن است، داخل پوست قرار می‌گیرند.

  در نتیجه میکروشیدینگ برای کسانی که پوست حساس یا چربی دارند و همچنین می‌خواهند تغییرات جزئی در ابرو ایجاد کنند گزینه مناسبی است. میکروبلیدینگ، رنگ‌دانه‌ها را در عمق بیشتری نسبت به میکروشیدینگ وارد می‌کند و ماندگاری بیشتری دارد همچنین نه فقط برای پرکردن ابرو بلکه برای فرم دهی و طراحی ابرو استفاده می‌شود. ابرو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های صورت است که سهم زیادی در زیبایی و جذابیت چهره دارد. خانم‌هایی که ابروهایی کم‌پشت و کم‌رنگ دارند، روزانه وقت زیادی را برای آرایش ابرو اختصاص می‌دهند که کاری خسته‌کننده است. میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی برای آرایش ابرو محسوب می‌شود که در ادامه به بررسی و بیان تمام جزئیات و تاثیرات آن می‌پردازیم. روش میکروبلیدینگ، روشی نیمه دائمی است که با توجه به پوست، کیفیت و جنس رنگ حدود 6 ماه تا 1/5 سال ماندگار است و پس از این مدت کم کم کمرنگ خواهد شد.

  در این روش هر یک از موهای ابرو توسط ابزار مخصوص به صورت دستی کشیده می‌ شوند. این روزها کمتر کسی است که با اسم فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو آشنایی نداشته باشد. میکروبلیدینگ راهی برای طراحی بسیار قرینه و نچرال تار موی ابرو است و در اصل مناسب خانم‌های اروپایی است که غالباً تنوع‌طلب هستند و دوست دارند هر شش ماه یکبار فرم ابروهایشان را تغییر دهند. با وجود زیبایی بسیار زیاد این تکنیک، برای خانم‌های ایرانی همواره با دغدغه ماندگاری کمِ فیبروز و میکروبلیدینگ مواجه هستیم. لذاخرید رنگ تاتومیکروبلیدینگ و فیبروز با ماندگاری معقول و مشتری‌پسند و همچنین دانستن فوت و فن‌های ترکیب رنگ صحیح اهمیت بسیار زیادی در این روش دارد. در این روش درمانی، پس از انجام خالکوبی ناحیه مورد نظر شسته می‌شود اما هیچ محصولی به‌کار برده نمی‌شود.

  اگر پس از دو هفته رنگ ابروهایتان محو شد، ممکن است متخصص میکروبلیدینگ کار خود را درست انجام نداده باشد. اگر جوهر در سطح پوست تزریق شود، بدن آن را پس زده و رنگدانه از پوست خارج می‌شود. در این روش ابتدا مدلی ابرویی که شما دوست دارید و انتخاب کرده‌اید با مداد بر روی ابروها طراحی می‌شوند. در مرحله بعد رنگدانه‌های مخصوص به این کار که انواع مختلفی دارند توسط قلم بلید به غشای میانی پوست وارد می‌شوند و باعث رنگ گرفتن این قسمت از پوست می‌شوند.

  انجام دهید.اما میکروبلیدینگ که طبیعی ترین گزینه برای تغییر ظاهر ابرو است شاید بهترین گزینه برای شما باشد.این روش نزدیک ترین گزینه به شکل واقعی ابرو های شما است. ابروهای کاشته شده بعد از ۶ ماه کاملا شکل ابروهای طبیعی شما می ‌شوند. بنابراین کاشت ابرو هم در فرایند انجام تکنیک، هم در ظاهری که به ابروهایتان می ‌دهد. با این حال برخی خانم‌ های مسن که دچار ریختگی ابرو شده‌اند، یا کسانی که ابروهایشان بسیار کم پشت و نازک است.

  از عوارض بالقوه میکروبلیدینگ می‌توان به واکنش‌های حساسیتی به رنگدانه‌ها اشاره کرد. البته واکنش به رنگدانه‌های ارگانیک نادر است اما امکان رخ دادن آن وجود دارد. بنابراین پیش از انجام دادن میکروبلیدینگ از متخصص زیبایی، نوع رنگدانه مورد استفاده را جویا و از حساسیت‌زا نبودن آن مطمئن شوید. عرق باعث بیرون آمدن رنگدانه‌ها از درون پوست می‌شود، بنابراین حداقل ۷ تا ۱۰ روز بعد از انجام میکروبلیدینگ مراقب باشید که عرق نکنید و پوست‌تان را خنک نگهدارید.

  پین سوزن‌های ریزی است که در کنار هم قرار دارند و ضخامت هر کدام ۰.۱۵ میلی‌متر می‌باشد. سوزن بولدبروزر می‌تواند از دو نوع سوزن‌های کمپانی فی استفاده شود. شما می‌توانید از سوزن مخصوص بولد بروزر که ترکیبی از سوزن یو و کج است یا سوزن یو مشکی کمپانی فی استفاده کنید.

  در این عمل رنگ‌دانه‌ها وارد سطح پوست می‌شوند و سوزن‌ها به عمق زیادی از پوست وارد نمی‌شوند؛ بنابراین نگران آسیب‌دیدن موهای طبیعی ابرو و فولیکول‌های آن نباشید چراکه پس از میکروبلیدینگ نیز رشد می‌کنند. این کار با یک مشاوره شروع می‌شود که در آن شما با آرایشگر خود درباره شکل و رنگ مدنظرتان صحبت خواهید کرد. سپس یک کرم بی‌حس‌کننده استفاده می‌شود تا درد را به حداقل برساند.